Protokół z powiatowego konkursu plastycznego „Dobry jak chleb…” organizowanego w ramach XX Dnia Kultury Chrześcijańskiej w Tarnawatce

Na zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzgórze Przyjaźni, Proboszcza Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce, Wójta Gminy Tarnawatka konkurs plastyczny „Dobry jak chleb…” wpłynęło 136 prac z 13 szkół i placówek oświatowych.

Jury w składzie:
- Barbara Dudek – artysta plastyk

- Jolanta Żdan – pasjonat i artysta

- Aleksandra Łaba – pasjonat, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnawatce.
przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.

Kategoria I – klasa I-III szkoły Podstawowej
I miejsce – 
Agata Rębisz – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Elżbieta Jakubczak

II miejsce – Czyż Karolina - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wieprzowie – op. Małgorzata Giska

III miejsce – Aleksy Grabek - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim – op. Marta Siry

Wyróżnienia:

Aleksandra Bucior - Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Elżbieta Jakubczak

Weronika Mielnik – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bełżcu – op. Danuta Dybich

Olivia Pomykała - Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Elżbieta Jakubczak

Kategoria II – klasa IV-VI

I miejsce – Paula Margolt – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Ewa Zieńko - Bajwoł

II miejsce – Julia Goch – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Ewa Zieńko - Bajwoł

III miejsce – Monika Woś – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bełżcu – op. Danuta Dybich

Wyróżnienia:
Ewelina Kuryło – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bełżcu– op. Danuta Dybich

Justyna Sochan – Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej – op. Anna Litwińczuk

Zuzanna Mańkut – Zespół Szkół w Michalowie – op. Alina Kramarczuk

Kategoria III – I-III klasa gimnazjum
I miejsce – 
Jakub Bucior – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – op. Ewa Zieńko - Bajwoł

II miejsce – Natalia Ożóg – Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim – op. Anna Woś

III miejsce – Paulina Jędrzejewska – Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim – op. Agnieszka Klimecka – Krawczyk

Wyróżnienia:
Julia Mużacz – Zespół Szkół w Krynicach – op. Zbigniew Perdun

Klaudia Całka – Zespół Szkół w Krynicach – op. Zbigniew Perdun

Aleksandra Kubecka – Zespół Szkół w Michalowie – op. ks. Mateusz Kicka

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 11 czerwca 2017 około godz. 15:00 podczas XX Dnia Kultury Chrześcijańskiej na placu przy kościele parafialnym pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnawatce (ul. Kościelna 1).